Home / Moda / 2017 Sarı Elbise Modelleri

2017 Sarı Elbise Modelleri

2017’nin gözde renklerinden sarı, birçok şeye olduğu gibi elbiselere de çok yakışıyor ve büyük şıklık katıyor.

Modayı yakından takip etmek ve ona uygun giyinmek bir yaşam biçimidir. Günümüzde çok farklı elbise modelleri bulunabilse de pişti olmaktan her zaman kurtulamayabilirsiniz. Bu sene trend olan renkler arasında sarı çok popüler. Yaz aylarının gelmeye başlamasıyla birlikte 2017 sarı elbise modelleri vitrinlerde yerlerini almaya başladı.

2017 Sarı Elbiseler

Sponsorlu Bağlantılar

Uzun elbise modelleri

Geçtiğimiz yaz moda olan uzun elbise modelleri bu sene de gündemde. Sarı uzun elbise modellerinde günlük veya abiye olarak kullanabilirsiniz. Bahar mevsiminde üzeri çiçekli tercih edebileceğiniz sarı uzun elbiseler tercih edebilirsiniz. Sarının her tonu güzeldir. Kır düğünlerinde uzun sarı elbise modellerini tercih edebilirsiniz.

Kısa elbise modelleri

Kısa elbise modelleri kış ve sert geçen bahar aylarında çok fazla tercih edilmese de güneşli günlerde oldukça fazla tercih edilebilir. Yaz aylarında tercih edilen kısa sarı elbiseler hem modaya uyum sağlamanızı hem de yaz havasını içinizde hissetmenizi sağlar.

Sponsorlu Bağlantılar

 Elbise modellerini tercih ederken vücut durumunuzu iyi bilmeniz gerekir. Yanlış tercih ettiğiniz elbise sizi olduğundan kilolu ya da sizi olduğundan kısa gösterebilir. Eğer fazla kilonuz varsa sarının koyu tonlarını ve belden bol olacak şekilde gelen hafif diz üstü elbiseleri tercih edebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Elbisenin desenli olması yine sizi olduğunuzdan daha zayıf gösterecektir. Eğer boyunuz kısaysa sarının açık tonlarını tercih etmelisiniz. Seçtiğiniz elbise modeli boyunuzun kısalığına göre kesinlikle uzun olmamalıdır. Boyunuz kısaysa elbise boyu diz kapağınızdan 4 parmak yukarıda olması sizi olduğunuzdan daha uzun gösterecektir.

​Sarının her tonu güzeldir. Eğer vücudunuzu iyi tanıyorsanız ona göre elbise modelleri seçmelisiniz. Sarı elbise modelleri seçeceğiniz türe göre günlük veya abiye olarak kullanabilirsiniz. Yaz ve bahar aylarında daha çok tercih edilen sarı rengini iyi bir kombinle kış aylarında kullanıp gece şıklığını yakalayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.