Home / Güzellik / Doğal Göğüs Büyütme Kürü
göğüs büyütme

Doğal Göğüs Büyütme Kürü

Doğal yollar ile sağlıklı şekilde göğüs büyütme kürü hazırlamanız için harika bir tarif.

Hangi kadın dolgun göğüslere sahip olmak istemez ki? Bunun için binlerce lira harcayıp bıçak altına yatan estetik olan sayısız kadınla karşılaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Özellikle ünlüler arasında sıkça görülen bir estetik ameliyatı da göğüs büyültme ameliyatıdır. Genelde bu tür ameliyatlar sağlık açısından riskler taşıyabilir ve çok fazla maliyeti olan ameliyatlardır.

Göğüs Büyütme Kürü

Göğüslerinin küçüklüğünden yakınan daha dolgun göğüslere sahip olmak isteyen bayanlar için sizlerle Dr. Ö. Coşkun’un bitkisel göğüs büyütme yöntemini paylaşacağız. Unutmayın bitkisel kürlerden en etkili sonucu alabilmek için düzenli bir şekilde uygulamak gerekir.

sağlıklı göğüs büyütme kürü

Kür için Gerekli Malzemeler

  • 1 yemek kaşığı çemen otu tohumu
  • 1 litre zeytinyağı

Göğüs Büyütme Kürü Nasıl Hazırlanır?

Sponsorlu Bağlantılar

1 yemek kaşığı çemen otu tohumunu bir litre zeytinyağı ile karıştırıyoruz. Bu karışımı bir gün bekledikten sonra göğüslerinize sürüp yaklaşık 3 saat göğüslerinizde bekletmelisiniz. Gece yatmadan önce yapabilirsiniz. 3 saat Doğal Göğüs Büyütme Kürü beklettikten sonra ılık su ile göğüslerinizi yıkayın. İyi sonuç almak için her gün aynı şekilde uygulayın bir süre sonra daha dolgun göğüslere sahip olacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.