Home / Pratik Bilgiler / Kullanılmayan ojeleri değerlendirme yöntemleri

Kullanılmayan ojeleri değerlendirme yöntemleri

Kullanmadığınız ya da az kalan ojeleriniz ile neler yapabilirsiniz? Buyurun bu keyifli yazımdan öğrenin…

Ojeler kadınların el ve ayaklarında estetik bir görüntüyü sağlamak için kullandıkları renkli malzemelerdir. Ama ojelere sadece kadınlar için bir güzellik aracı olarak bakmamız gerekir. Ojeler birçok alanda işimize yarayacak ürünlerdir.

Kullanmadığınız Ojeleri Ziyan Etmeden Neler Yapabilirsiniz?

Ojeler renk renk olunca, kadınlar için seçenek de çok fazla olmaktadır. Bununla beraber evde bulundurulan bu renk renk ojeler onlardan sıkıldığımızdan belki başka sebeplerden dolayı boşuna yer kaplamaktadır. Ama bu ojeleri böyle ziyan etmek yerine onları farklı yerlerde kullanabilmek için çok güzel fikirler oluşturabiliriz.

Sponsorlu Bağlantılar

Kullanılmayan ojeleri değerlendirme yöntemleri

1-Ojeleri bir süs objesi yaparken boyama görevinde kullanabiliriz. Kırılmış ya da kullanmadığımız bardak veya vazoları rahatlıkla ojelerle boyayıp istediğimiz deseni vererek bu bardak ve vazolara estetik bir görüntü kazandırabilir, isterseniz içlerine koyacağınız çiçeklerle de evinizin en güzel köşesinde onlar için yer ayırabilirsiniz.

2-Ojeler, deriden olup yırtılan ürünlerimiz için harika bir kurtarıcı olacaktır. Ürünün rengine uygun olan ojeyi hasarlı bölüme sürdüğünüzde siz de bunu fark edeceksiniz. Ojeler, küçük çiziklere sahip olup bu sebeple kullanılamayan tüm kıyafetler için süper bir üründür.

Sponsorlu Bağlantılar

3-Ojeler, artık renginden sıkıldığımız, beğenmediğimiz yahut da yeni bir görüntü vermek istediğimiz takılarımız için de güzel bir seçenektir. Takınızın istediğiniz bölümüne ojenizi sürebilirsiniz. Renkli ojenizi takınıza sürdükten sonra, parlatıcı olarak kullandığınız ojeyi de ilk oje kuruduktan sonra takınızın üzerine sürmelisiniz. Bu, ojelerin obje üzerinden silinmesini önleyecektir.

Sponsorlu Bağlantılar

4-Ojeler, takılarda bulunan minik taşların düşmesini engellemek için de yapıştırıcı görevinde kullanılabilir. Bunun için de yalnızca parlatıcı ojeyi takı üzerindeki taşlara sürmeniz yeterlidir.

Kullanılmayan ojeleri ziyan etmeden kullanabilmek aslında çok çok kolaydır. Sizler de bu ojeleri kullanabilmek adına bolca fikir üretebilir ve ojenin niteliği sebebiyle de kısa sürede bu güzel fikirleri hayata geçirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.